WOKAS - Kampania Zintegrowana header

Rośliny Cię Pokochają!

Kampania Zintegrowana

Wokas Smart to linia 15 specjalistycznych ziemi do roślin. Produkty dedykowane są ekspertom dbającym o domową dżunglę, ale też początkującym miłośnikom roślin, którzy dopiero zaczynają przygodę z roślinną pielęgnacją - a aby w pełni zrozumieć potrzeby roślin, najpierw trzeba się w nie wsłuchać. Dlatego komunikację marki oparliśmy na dwóch filarach - wizerunkowym i edukacyjnym, tworząc nową ideę i hasło “Wokas - Rośliny Cię Pokochają”.

W kreacjach social media oddaliśmy głos roślinom - stawiając je w roli modeli, głównych bohaterów, skupiając się na ich potrzebach gatunkowych.

Poza stałą obsługą Instagrama i Facebooka, odpowiadamy za odświeżoną odsłonę kanału marki na YouTube i formatu “Zielona Szkoła Wokas”. W każdym odcinku gościnnie występuje influencer-specjalista Sebastiana Kulis, autor książki “Roślinne Porady”. Jeśli w przerwie reklamowej między ulubionymi programami usłyszeliście głos Krystyny Czubówny - to oznacza, że trafiliście na nasz spot telewizyjny “Wokas - Rośliny Cię pokochają”, którego jesteśmy pomysłodawcami i wykonawcami.

WOKAS - Kampania Zintegrowana obraz

Efekty

13,9

miliona zasięg TV

88,6

miliona kontaktów reklamowych

65%

wzrostu postrzeganej jakości

Odpal nam brief

Kontakt