Dołącz do naszej agencji digital marketingowej!

Poniżej lista stanowisk, na które obecnie prowadzona jest rekrutacja:

Agencja WebTalk - aktualnie wolne etaty

Junior Account Manager

Zakres działań:

♦️ Zarządzanie kompleksowymi projektami z zakresu digital marketingu.

♦️ Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.

♦️ Nadzór nad realizacją projektów i kampanii, tworzenie harmonogramów i koordynacja budżetów.

♦️ Współtworzenie strategii komunikacji dla klientów.

♦️ Koordynacja prac działu kreacji oraz podwykonawców.

Oczekujemy:

♦️ Co najmniej 3 lat doświadczenia w pracy w agencji interaktywnej lub digitalowej.

♦️ Umiejętności zarządzania zespołem i delegowania zadań.

♦️ Umiejętności jednoczesnej koordynacji kilku projektów z zakresu digital marketingu i social mediów.

♦️ Wysokich umiejętności interpersonalnych i podejścia proklienckiego.

♦️ Proaktywności, zaangażowania, umiejętności upsellu i poszukiwania nowych rozwiązań.

♦️ Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

Oferujemy:

♦️ Pracę przy złożonych i rozwojowych projektach dla największych marek.

♦️ Możliwości awansu, atrakcyjne wynagrodzenie, okresowe bonusy.

♦️ Samodzielność w realizowanych działaniach.

♦️ Twórczą atmosferę w zgranym zespole.

♦️ Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i konferencjach podnoszących kompetencje.

Prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez platformę Rocket Jobs

👉  Webtalk - Junior Account Manager

Dziękujemy❗️

Social Media Specialist

Opis stanowiska:

♦️  Realizacji projektów i kampanii z obszaru social mediów, tworzenie harmonogramów, współtworzenie contentu we współpracy z działem kreacji.

♦️  Client service – budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami, bieżący kontakt.

♦️ Koordynacja prac działu kreacji, reklamy, moderacji oraz podwykonawców; kontrola jakości dostarczanych materiałów.

♦️ Przygotowywanie raportów i analiz z przeprowadzonych kampanii.

Oczekujemy:

♦️ Co najmniej 2 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w agencji social media/ interaktywne/ digitalowej.

♦️ Umiejętności koordynacji projektów z zakresu social mediów.

♦️ Inicjatywy, zaangażowania i umiejętności poszukiwania nowych rozwiązań.

♦️ Znajomości trendów w digital marketingu.

♦️ Kreatywnego podejścia, lekkiego pióra i umiejętności jasnego przekazywania swoich pomysłów innym działom pracującym przy projekcie.

♦️ Znajomości narzędzi do zarządzania i analityki w social mediach (NapoleonCat, Facebook Insights).

♦️ Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.

Mile widziane:

♦️ Zainteresowanie motoryzacją/ sportem (piłka nożna, tenis) lub doświadczenie w publicystyce sportowej,

♦️ Znajmość narzędzia Trello.

Oferujemy:

♦️ Pracę przy złożonych i rozwojowych projektach dla największych marek.

♦️ Nowoczesne i komfortowe biuro w przyjaznej lokalizacji (warszawska Wola).

👉WebTalk - Social Media Specialist

Nie ma obecnie dostępnego stanowiska dla Ciebie?

Nic straconego! Wyślij nam CV a uwzględnimy Cię przy przyszłych rekrutacjach

Zostaw nam swoje CV