Chcesz do nas dołączyć?

Poniżej lista stanowisk, na które obecnie prowadzona jest rekrutacja:

Aktualnie wolne etaty

Junior Performance Marketing Specialist

Zakres działań:

- Wsparcie przy planowaniu i realizacji kampanii performance marketingowych we wszystkich kanałach digital.
- Bieżąca praca nad optymalizacją kampanii i poprawą wskaźników efektywnościowych.
- Raportowanie i analizowanie prowadzonych działań.

Wymagania:

- Podstawowa znajomość zasad funkcjonowania systemów reklamowych (AdWords, Facebook) oraz głównych wskaźników efektywnościowych kampanii.
- Umiejętność analitycznego myślenia oraz wyciągania trafnych wniosków na podstawie Google Analytics i kont reklamowych.
- Wysoki poziom zaangażowania oraz gotowość do podejmowania nowych wyzwań.
- Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

- Pracę przy ciekawych projektach dla największych marek.
- Możliwości rozwoju i awansu.
- Wynagrodzenie rynkowe i okresowe bonusy.
- Samodzielność w realizowanych działaniach.
- Twórczą atmosferę w zgranym zespole.

Copywriter

- Współpraca z działami kreacji i strategii w tworzeniu koncepcji kreatywnych dla klientów.
- Koordynacja prac i rozwój merytoryczny działu contentu.
- Tworzenie oraz redagowanie tekstów i haseł marketingowych.

Wymagania:

- Co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku w agencji Social Media lub digital.
- Kreatywność i umiejętność tworzenia wysokiej jakości treści.
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
- Zainteresowanie digital marketingiem.

Oferujemy:

Senior Account Executive

- Kontakt z Klientem.
- Koordynacja prac działu kreacji oraz podwykonawców.
- Wsparcie przy tworzeniu strategii.
- Zarządzanie kanałami Social Media.
- Prowadzenie projektów w obszarze digital.

Wymagania:

- Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku w agencji Social Media lub digital.
- Podejścia proklienckiego.
- Umiejętności koordynacji projektów.

Oferujemy:

Stażysta w dziale reklamy
Zakres obowiązków:

- Wsparcie działu reklamowego w bieżącej obsłudze klientów agencji.

- Przygotowanie raportów i analiz.
- Promocja treści w mediach społecznościowych.

Wymagania:

- Dokładność i zaangażowanie.
- Dobra organizacja pracy.
- Kreatywność.
- Dyspozycyjność.

Oferujemy:

- Płatny staż z perspektywą zatrudnienia.
- Możliwość poznania specyfiki pracy agencji interaktywnej i zdobycie praktycznej wiedzy.

Stażysta

- wsparcie zespołu przy bieżącej obsłudze Klientów,

- pomoc przy koordynacji prac działu kreacji oraz podwykonawców.

Wymagania:

- kreatywność,

- zaangażowanie,

- dyspozycyjność,

- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

- zainteresowanie digital marketingiem

Oferujemy:

- pracę przy ciekawych projektach dla największych marek,

- możliwości rozwoju i awansu,

- wynagrodzenie rynkowe i okresowe bonusy,

- twórczą atmosferę w zgranym zespole.

Nie ma obecnie dostępnego stanowiska dla Ciebie?

Nic straconego! Wyślij nam CV a uwzględnimy Cię przy przyszłych rekrutacjach

Zostaw nam swoje CV